Держпродспоживслужба упродовж тижня здійснила 743 моніторингових перевірки

Враховуючи ускладнення епідситуації із захворюваності на COVID-19, Головним управлінням Держпродспоживслужби в Житомирській області  посилено контроль за дотриманням протиепідемічних заходів в першу чергу в закладах громадського харчування, на агропродольчих ринках, а також на об’єктах продовольчої і непродовольчої торгівлі Житомирської області.

Так, упродовж минулого тижня спеціалістами районних та міського управлінь Головного управління Держпродспоживслужби  в Житомирській області проведено 736 моніторингових перевірок суб’єктів господарювання щодо дотримання ними профілактичних та протиепідемічних заходів  із запобігання поширенню коронавірусу COVID-19. Загалом перевірками охоплено 369  об’єктів продовольчої торгівлі, 100 закладів торгівлі непродовольчою групою товарів, 94 об’єкти громадського харчування, 13 – перукарень (салонів краси).Окрім того, в зазначений період перевірено діяльність в умовах карантинних обмежень 34-ьох агропродовольчих ринків області. Під час  моніторингових перевірок було виявлено порушення вимог протиепідемічного режиму на 148 об’єктах нагляду, в результаті чого складено 74 протоколи про адмін.правопорушення, надано 77  приписів з пропозиціями про усунення порушень, надіслано 23 інформаційних листи до органів місцевої влади. За результатами виявлених порушень протиепідемічних заходів та карантинних обмежень  у ході проведених напередодні обстежень, Головним управлінням Держпродспоживслужби в Житомирській області вжито відповідні заходи адміністративного впливу до відповідальних осіб: винесено 120  постанов про накладення штрафу.

Зокрема, спеціалісти Держпродспоживслужби долучились до моніторингових перевірок пунктів тестувань щодо їх  готовності до проведення додаткових сесій зовнішнього  незалежного оцінювання. Напередодні додаткової сесії тестування з математики було здійснено обстеження загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. м.Житомира № 19, за результатами перевірки встановлено, що всі рекомендації постанови головного державного санітарного лікаря України № 24 від 21.05.2020року  з організації протиепідемічного режиму виконані у повному обсязі, – заклад готовий до проведення зовнішнього  незалежного оцінювання на безпечному та належному рівні.

Наразі робота у зазначеному напрямку продовжується.