До уваги суб’єктів господарювання та керівників сільськогосподарських підприємств!

Спеціалісти відділу контролю у насінництві та розсадництві Головного  управління Держпродспоживслужби у Житомирській  області звертають увагу керівників сільськогосподарських підприємств області на необхідність придбання насіння виключно в суб’єктів насінництва, занесених до Державного реєстру суб’єктів насінництва та розсадництва . При купівлі насіння в компаній-посередників потрібно звертати увагу на пакування та маркування, які повинні бути здійснені відповідно до Наказу Міністерства аграрної політики та продовольства України від 10 липня 2017 року № 348 «Про затвердження Порядку маркування та пакування партій насіння і форми етикетки». Обов’язково перевіряйте наявність сертифікатів, що засвідчують сортові та посівні якості насіння та внесені до Державного реєстру сертифікатів на насіння та/або садивний матеріал.

          Пам’ятайте, частиною 10 статті 17 Закону України «Про насіння і садивний матеріал» використання для сівби/посадки насіння та/або садивного матеріалу, що не має відповідного сертифіката ЗАБОРОНЕНО.

Перевіряйте посівні якості придбаного насіння. Державна установа “Житомирська обласна фітосанітарна лабораторія” атестована на право визначення посівних якостей насіння та запрошує до співпраці.