До уваги суб’єктів насінництва та розсадництва !

Відділ контролю в сфері насінництва та розсадництва Головного управління Держпродспоживслужби в Житомирській області доводить до відома суб’єктів насінництва та розсадництва, які планують виробництво насіння та садивного матеріалу з метою його подальшої реалізації, що розпочалось формування Державного реєстру суб’єктів насінництва та розсадництва на 2018 рік.

Варто зазначити, що проведення польового оцінювання насіннєвих посівів з послідуючою видачею сертифікатів з метою реалізації насіння передбачено лише у господарств занесених до Державного реєстру суб’єктів насінництва та розсадництва. В зв’язку з цим, необхідно завчасно, до початку настання строків проведення польового оцінювання подати заяву про включення юридичної або фізичної особи-підприємця до Державного реєстру суб’єктів насінництва та розсадництва на 2018 рік.

Заяву про включення юридичної або фізичної особи-підприємця до Державного реєстру суб’єктів насінництва та розсадництва на 2018 рік необхідно подавати на адресу: 01001, м. Київ, вул. Хрещатик, 24, Міністерство аграрної політики та продовольства України.

Нагадуємо, форми заяв, які подаються для включення заявника до Державного реєстру суб’єктів насінництва та розсадництва та для внесення змін до відомостей які містить такий Реєстр передбачено Наказом Міністерства аграрної політики і продовольства України від 13.06.2016 № 198 форм.

Ознайомитись з даним наказом та формами можна на сайті Верховної ради України за адресою http://zakon2.rada.gov.ua/laws/show/z0894-16  .

Включення до Реєстру суб’єктів насінництва та розсадництва фізичних або юридичних осіб регламентується статтею 12 Закону України “Про насіння і садивний матеріал” і проводиться відповідно до «Порядку ведення Реєстру суб’єктів насінництва та розсадництва» затвердженого  Постановою Кабінету Міністрів України від 30 листопада 2016 р. № 882.  Ознайомитись з постановою можна за посиланням   

 http://www.kmu.gov.ua/control/ru/cardnpd?docid=249552736