Голова Держпродспоживслужби з робочим візитом у Житомирській області

IMG_3817         25 жовтня в рамках робочої поїздки до Житомирської області Голова Держпродспоживслужби взяв участь в урочистому відкритті нового приміщення державної установи «Житомирська обласна фітосанітарна лабораторія».

Як відзначив Голова Держпродспоживслужби, Житомирська фітосанітарна лабораторія однією з перших в Україні підготувала та подала необхідний пакет документів для акредитації відділу фітосанітарного аналізу до Національної агенції з акредитації України.

«Нове приміщення дозволить лабораторії відповідати сучасним вимогам та удосконалити процедури проведення аналізів», – наголосив Голова Держпродспоживслужби.IMG_3850

Також Володимир Лапа повідомив, що лабораторія має власну специфіку – серед зразків, що надходять на експертизу, 80% припадає на деревину та пакувальний матеріал, тому установа постійно проводить багато аналізів на виявлення небезпечних шкідників і хвороб лісу, постійно поповнює колекційний матеріал – наразі зібрання «Шкідники лісу» нараховує понад 250 видів.

Житомирська обласна фітосанітарна лабораторія функціонує вже 12 років та наразі має у своєму складі 8 відділів, серед яких – відділ фітосанітарного аналізу, фітосанітарних процедур, реєстрації зразків об’єктів регулювання та оформлення документів, аналітики пестицидів, агрохімікатів, визначення посівних якостей насіння та товарних якостей садивного матеріалу.

IMG_3889Крім того, під час своєї поїздки Володимир Лапа відвідав Житомирську регіональну державну лабораторію ветеринарної медицини. Він ознайомився з умовами роботи лабораторії, оглянув матеріально-технічну базу, обладнання та поспілкувався з її керівництвом та персоналом.

Наприкінці відбулась зустріч з колективом Головного управління Держпродспоживслужби в Житомирській області. Під час зустрічі  Голова  Держпродспоживслужби окреслив основні завдання та пріорітетні напрямки діяльності служби  в подальшому. Захід відбувся в інтерактивному форматі, обговорювалися актуальні питання, що стосуються діяльності як Головного управління ,так і  Держпродспоживслужби в  цілому.IMG_3913IMG_3918