Головне управління Держпродспоживслужби в Житомирській області зобов’язало суб’єкта господарювання повернути споживачам понад 40,0тис.грн.

Головним управлінням Держпродспоживслужби в Житомирській області  на колективне звернення  мешканців житлового будинку обласного центру проведено позапланову перевірку з питань правильності застосування державних регульованих тарифів.

Тарифи на послуги з централізованого опалення для підприємства були встановленні органом місцевого самоврядування.

Разом з тим, кількісні та якісні характеристика надання комунальних послуг на сьогодні мають відповідати вимогам постанови  КМУ  від 21 липня 2005р. № 630 «Про затвердження Правил надання послуг з централізованого опалення, постачання холодної та гарячої води і водовідведення та типового договору про надання послуг з централізованого опалення, постачання холодної та гарячої води і водовідведення».

У ході перевірки суб’єкта господарювання фахівці сектору контролю за регульованими цінами Головного управління Держпродспоживслужби в Житомирській області  встановили, завищення місячного обсягу споживання теплової енергії, внаслідок чого споживачам житлового будинку було зайво нараховано плату в сумі понад 40,0тис.грн.

За результатами позапланової перевірки складено акт, на підставі якого винесено припис щодо усунення порушень, яким зобов’язано повернути споживачам зайво нараховані кошти шляхом здійснення перерахунку. Виконання вимог припису знаходиться на контролі в ГУ Держпродспоживслужби в Житомирській області.

Варто зазначити, що для отримання консультацій та роз’яснень з питань формування та застосування державних регульованих цін / тарифів, кожен споживач може звернутись до сектору контролю за регульованими цінами Головного управління Держпродспоживслужби в Житомирській  області за телефоном (041)  243 18 42.