Колегія за підсумками діяльності Головного управління Держпродспоживслужби у Житомирській області у першому півріччі

DSCN891417 липня відбулася колегія за результатами роботи Головного управління Держпродспоживслужби у Житомирській області за перше півріччя 2019 року та визначення завдань на третій квартал 2019 року.

Засідання колегії відбулося під керівництвом начальника Головного управління Олександра Шпити, за участю першого  заступника Ігоря Волківського, керівників структурних підрозділів, начальників районних управлінь та міжрайонних лабораторій Держпродспоживслужби.

Учасниками колегії було розглянуто ряд питань, які стосуються діяльності Держпродспоживслужби. Розпочато засідання колегії з обговорення стану виконавської дисципліни та реалізації рішення колегії Головного управління Держпродспоживслужби від 10.05.2019р. № 2.

Так, значну увагу було приділено питанням забезпечення санітарного та епідемічного благополуччя населення та здійсненню державного нагляду у ході проведення кампанії оздоровлення та відпочинку дітей у літній період 2019 року, діяльності районних управлінь Держпродспоживслужби щодо санітарно-епідеміологічних розслідувань спалахів гострих кишкових інфекційних захворювань та харчових отруєнь серед населення.

Учасники засідання також проаналізували стан здійснення державного контролю у сферах безпечності харчових продуктів та ветеринарної медицини упродовж звітного періоду , впровадження Єдиного державного реєстру ветеринарних документів та стан проведення ідентифікації та реєстрації тварин, реалізацію державної політики у сферах карантину та захисту рослин, насінництва та розсадництва.

Крім того, члени колегії проаналізували роботу з питань державного нагляду у сфері дотримання законодавства про захист прав споживачів, реклами та ринкового нагляду.

У рамках колегії було заслухано доповідачів із зазначених питань, дано ряд доручень що сприятимуть покращенню діяльності служби у відповідних напрямках, а також визначені першочергові завдання та пріоритети на третій квартал поточного року.

За результатами засідання колегії, діяльність Головного управління Держпродспоживслужби у Житомирській області  визнано задовільною.DSCN8987DSCN8904DSCN8908DSCN8977DSCN8967DSCN8954DSCN8952DSCN8944DSCN8893DSCN8919DSCN8955DSCN8917