Комісійні перевірки щодо виявлення фактів незаконної торгівлі алкогольними напоями в роздрібній торгівельній мережі Хорошівського району

В Житомирській області на виконання Доручення Прем’єр-Міністра України щодо контролю ринку горілчаних виробів за участі спеціалістів Держпродспоживслужби активно проводять заходи, спрямовані на припинення адміністративних порушень у сфері безпечності лікеро-горілчаних виробів.
Так, спеціалісти Хорошівського районного управління ГУ ДПСС в Житомирській області у складі створеної робочої групи приймають участь у комісійних перевірках щодо виявлення фактів незаконної торгівлі алкогольними напоями в роздрібній торгівельній мережі району. До складу робочої групи увійшли представники Хорошівської райдержадміністрації, Хорошівського відділення Національної поліції, Коростишівської місцевої прокуратури. У ході комісійних перевірок зверталась увага на наявність супровідних документів,що засвідчують якість та походження лікеро-горілчаної продукції, перевірялась наявність марок акцизного податку тощо.