Комісійні рейди у Лугинському та Хорошівському районах

Спеціалісти Лугинського та Хорошівського районних управлінь ГУ ДПСС в Житомирській області у складі створених мобільних груп  продовжують  комісійні рейди з метою перевірки діяльності суб’єктів господарювання щодо дотримання ними санітарно-протиепідемічних норм та виконання обмежень, що діють під час карантину. Загалом спеціалістами Держпродспоживслужби спільно з представниками правоохоронних органів та органів місцевого самоврядування у ході комісійного рейду охоплено перевірками 127 закладів Лугинського району та 63 у Хорошівському районі.

Зокрема, у Хорошівському районі за результатами комісійних рейдів 06.04.2020р. було виявлено факт порушення мешканцем смт. Хорошів вимог Постанови КМУ «Про запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2» №211 від 11.03.2020р. (знаходився в закладі торгівлі харчовими продуктами без засобу індивідуального захисту (маски)), за що було складено дільничним інспектором Хорошівського відділення поліції протокол про адміністративне правопорушення за ст. 44-3 КУпАП.

Крім того, спеціалісти районних управлінь продовжують активну просвітницьку роботу з інформування населення щодо запобігання поширення коронавірусної інфекції.