Корисна інформація про кабельну продукцію

каbelСучасний світ важко уявити без побутових приладів, електроніки, ґаджетів і елементарного освітлення. Всі вони працюють від електрики та потребують відповідних засобів комунікації з джерелами живлення у вигляді розгалуженої мережі проводів і кабелів. Вибір кабелю для монтажу проводки чи ремонту приладів – завдання відповідальне і досить непросте.

З метою забезпечення відповідності продукції встановленим вимогам, а також забезпечення відсутності  загроз суспільним інтересам, спеціалістами відділу ринкового та метрологічного нагляду управління захисту споживачів Головного управління Держпродспоживслужби в Житомирській області проведено планову перевірку характеристик продукції за видом: кабельна продукція. В ході якої встановлено факт розповсюдження провода ізольованого АППВ 3х2,5, ТМ “ВП УКРкабель”   на маркуванні якого не нанесено знак відповідності технічним регламентам, що суперечить вимогам чинного законодавства, крім того продукція не містить супроводжувальної інформації про найменування, контактну, поштову адресу виробника, внаслідок чого  порушено вимоги     п. п. 12, 28, 42 Технічного регламенту низьковольтного електричного обладнання, затвердженого Постановою Кабінету Міністрів України від 16.12.2015р.  № 1067.

 За порушення вимог п. 1 ч. 3 ст. 44 Закону України «Про державний ринковий нагляд і контроль нехарчової продукції» до суб’єкта господарювання застосовано штрафну санкцію в розмірі 2,55 тис. грн.                                      

Основною причиною виникнення коротких замикань є порушення ізоляції електрообладнання.Щоб його уникнути в своєму помешканні, користуйтеся тільки продукцією, яка відповідає вищезазначеним вимогам. Це збереже не тільки ваш гаманець, а й здоров’я та життя вам та вашій родині.