Моніторинг дотримання протиепідемічних вимог у Житомирському та Андрушівському районах

Спеціалісти районних (міського) управління ГУДПСС в Житомирській області продовжують здійснювати моніторинг дотримання суб’єктами господарювання протиепідемічних вимог по недопущенню стрімкого поширення COVID-19 на підконтрольних територіях.

Так, спеціалісти Андрушівського районного управління ГУ ДПСС в Житомирській області упродовж минулого тижня охопили моніторинговими перевірками 78 об’єктів нагляду, в т.ч. 72 перевірки було здійснено з залученням представників правоохоронних органів. У ході перевірок порушення вимог протиепідемічного режиму  було виявлено на 2-х об’єктах продовольчої торгівлі та  1 у  ході перевірки агропродовольчого ринку. Загалом за результатами зафіксованих порушень спеціалістами Держпродспоживслужби на відповідальних осіб складено 4 протоколи про адмін.правопорушення, підготовлено та направлено 1 припис з пропозиціями по усуненню недоліків  та  1 лист попереджувального характеру.

Упродовж  21-22 січня  представниками Житомирського  районного управління в складі мобільних груп перевірено  22 заклади громадського призначення на території Тетерівської сільської ради. У 4-х закладах виявлено порушення санітарного законодавства . За результатами перевірок  підготовлено та направлено 4 листа з пропозиціями щодо усунення порушень та складено 4 протоколи про адмінправопорушення на відповідальних осіб за ст.42  КУпАП.

На разі робота у зазначеному напрямку триває.