Моніторингові перевірки дотримання карантинних обмежень у Малинському та Любарському районах.

Спеціалісти Малинського районного управління Головного управління Держпродспоживслужби в Житомирській області наприкінці минулого тижня у складі створеної мобільної групи, до якої увійшли представники правоохоронних органів та Малинської райдержадміністрації комісійно обстежили 7 об’єктів продовольчої  торгівлі та один заклад громадського харчування.В ході перевірок перевірялось дотримання карантинних обмежень та організація протиепідемічних заходів, спрямованих на протидію поширенню коронавірусу СOVID-19. За результатами проведених  перевірок та виявлених порушень протиепідемічного режиму на відповідальних осіб складено 2 протоколи за ст. 42 КУпАП. 

В Любарському районі спеціалістами Держпродспоживслужби упродовж минулого тижня було здійснено 18 моніторингових обстежень об’єктів нагляду, серед яких заклади торгівлі продовольчими товарами та  кооперативний ринок Любарської РССТ. В ході моніторингових перевірок виявлено порушення дотримання та організації протиепідемічних заходів, за що  складено 2 протоколи про адмін.правопорушення на відповідальних осіб.

Крім того, спеціалісти Держпродспоживслужби продовжують проводити активну просвітницько-інформаційну роботу як серед працюючого персоналу об’єктів нагляду так і серед населення про безумовне дотримання основних профілактичних заходів корона вірусної хвороби СOVID-19 як єдиний дієвий спосіб запобігти стрімкому її поширенню на території області.