Моніторингові перевірки дотримання карантинних обмежень у Пулинському районі

У Пулинському районі за участі спеціалістів Держпродспоживслужби в тривають моніторингові перевірки щодо дотримання суб’єктами господарювання встановлених вимог до функціонування в умовах запровадженого локдауну. До участі у перевірках на постійній основі залучаються представники органів місцевого самоврядування та працівники органів правоохоронної системи.

Так, за період  з 08 січня  по  18 січня 2021 року Пулинським районним управління Головного  управління   Держпродспоживслужби  в Житомирській області   здійснено 51 перевірку в  закладах громадського харчування та  об’єктах торгівлі продовольчими товарами, щодо дотримання суб’єктами господарювання карантинних.

 За результатами перевірок порушення вимог протиепідемічного режиму встановлено на 8 об’єктах, що складає 15,6 % . З 22 перевірених закладів  торгівлі  непродовольчими товарами, порушення встановлено на  3 об’єктах  (13,6 %),  Загалом до порушників застосовувалися відповідні заходи реагування, складено 5 протоколів  за  статтею 42 Кодексу України про адміністративні правопорушення.

 Крім того, 14 січня   було позапланово  обстежено агропродовольчий   кооперативний ринок, –  порушень вимог протиепідемічного режиму та карантинних обмежень спеціалістами Пулинського районного управління Держпродспоживслужби не виявлено.

Робота в зазначеному напрямку триває.