На виконання доручення КМУ на Житомирщині працює робоча група з проведення аналізу тарифів на послуги з централізованого постачання теплової енергії

В Житомирській області створено робочу групу з проведення аналізу тарифів на послуги з централізованого постачання теплової енергії на виконання доручення Кабінету Міністрів України від 13.03.2019р. №8986/0/1-19 до протоколу селекторної наради від 05.03.2019р. під головуванням Прем’єр – міністра України В.Б.Гройсмана. 

Згідно розпорядження  голови Житомирської обласної державної адміністрації від 26.03.2019р. №108 «Про утворення робочої групи», створено робочу групу до складу якої включені представники ГУ Держпродспоживслужби в Житомирській області, Житомирської обласної державної адміністрації та Житомирського обласного територіального відділення Антимонопольного комітету України.

 В Житомирській області планується опрацювати в складі робочої групи розрахунки тарифів 7 підприємств, які надають послуги з централізованого постачання теплової енергії населенню, а саме:

  • КП «Житомиртеплокомуненерго»,
  • КП «Бердичівтеплоенерго»,
  • КП «Теплозабезпечення» м.Коростень,
  • КП «Новоград-Волинськтеплокомуненерго»,
  • ТОВ «Малин Енергоінвест»,
  • КП«Озерне»,
  • Новогуйвинський ВЖРЕКП.

Департаменту регіонального розвитку облдержадміністрації доручено направити відповідні листи міськвиконкомам, Житомирській районній державній адміністрації та теплопостачальним підприємствам щодо необхідності подання пакетів документів  до організованої робочої групи.

На сьогодні ГУ Держпродспоживслужби в Житомирській області, проведено моніторинг діючих тарифів на послуги централізованого теплопостачання  в Житомирській області для подальшого опрацювання та встановлення рівня їх економічного обґрунтування.