Налагодження співпраці у сфері метрології

За ініціативою ГУ Держпродспоживслужби у Житомирській області, 03.08.2017 року проведено засідання за «круглим столом» з представниками       ДП «Житомирстандартметрологія».

n07_08_2017_sm-300x225В ході засідання, начальником відділу ринкового та метрологічного нагляду Управління захисту споживачів Жанною Ковальчук, запропоновано розглянути наступні питання:

1.Переліків суб’єктів господарювання, які порушують Закон України «Про метрологію та метрологічну діяльність» для формування плану на 2018 рік;

2.Механізм залучення фахівців ДП «Житомирстандартметрологія»                  під час проведення планових та позапланових заходів, у сфері державного метрологічного нагляду працівниками Управління захисту споживачів;

3.Документального відстеження міжповірочних інтервалів засобів вимірювальної техніки тощо.

За підсумками засідання, також дійшли домовленості стосовно взаємної співпраці та надання консультативної допомоги у сфері державного метрологічного нагляду. Усі пропозиції було одностайно прийнято до розгляду.

Також, окрім запропонованих питань, було детально розглянуто багато ширший спектр проблем, що стосуються практично усіх сфер технічного регулювання та захисту прав споживачів. Зокрема, не обійшли увагою порядок проведення лабораторних випробувань зразків продукції, відібраних з метою державного контролю, відстеження достовірності інформації на маркуванні продукції, забезпечення нормативними документами під час здійснення державних перевірок спеціалістами управління та ін.

Загалом, засідання пройшло в діловій обстановці і носило конструктивний характер.