Напрацьовано спільні напрямки роботи з державними лісомисливськими підприємствами

23 жовтня в приміщенні ДП «Житомирський лісгосп» відбулось підсумкове  засідання  Житомирського обласного управління лісового та мисливського господарства за участю першого заступника начальника Головного управління Держпродспоживслужби в Житомирській області Ігоря Волківського та головних спеціалістів державних лісомисливських підприємств області.

В ході засідання розглянуто ряд питань, що стосуються діяльності та стану лісового господарства області в період підготовки державних лісогосподарських підприємств до роботи в осінньо-зимовий період 2019-2020 років.

Спільно обговорювалися питання дотримання фітосанітарних вимог при експорті лісопродукції до Республіки Туреччина, Індії та Ізраїлю. Проведено аналіз роботи за 9 місяців 2019 року щодо встановлення статусу місць виробництва вільних від шкідливих організмів, відносно яких встановлюються обмеження.

Із спеціалістами лісомисливських господарств було обговорено епізоотичну ситуацію щодо інфекційних хвороб серед диких тварин.

Серед пріоритетних питань обговорювались спільні заходи щодо виконання плану моніторингових досліджень у 4 кварталі 2019 року на африканську чуму свиней серед диких кабанів та діагностичного відстрілу лисиць з метою визначення ефективності кампанії із пероральної вакцинації диких м’ясоїдних тварин проти сказу.