Нарада відділу контролю в насінництві та розсадництві

фото06.09.2017 відбулася виробнича нарада відділу контролю в насінництві та розсадництві управління фітосанітарної безпеки ГУ Держпродспоживслужби в Житомирській області під головуванням начальника управління – Туровського Б.С. На нараді були присутні начальник відділу Сичевський В.Й., головні спеціалісти  та фахівці відділу, юрисконсульт сектору правового забезпечення  Малець А.В.  Обговорювали результати внутрішнього аудиту відділу контролю в насінництві і розсадництві  за період роботи з 27.04.2016 по 31.07.2017.

 Також було  опрацьовано  постанови КМУ від 12.07.2017 №507 «Про затвердження критеріїв, за якими оцінюється ступінь ризику від провадження господарської діяльності у сфері насінництва та розсадництва та визначається періодичність здійснення планових заходів державного нагляду (контролю) Державною службою з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів» та постанова КМУ від 18.08.2017 №615 «Про затвердження Порядку арбітражного (експертного) визначення якості насіння і садивного матеріалу та Порядку оформлення заяв для проведення арбітражного (експертного)визначення якості насіння і садивного матеріалу».

Крім того,  в ході наради обговорили  проект Уніфікованого Акту, що складається за результатами проведення планових (позапланових) заходів державного нагляду (контролю) за дотриманням вимог законодавства у сфері насінництва та розсадництва.

Юрист сектору правового забезпечення  Малець А.В. детальніше зупинився на вимогах Закону  України «Про запобігання корупції» та відповідальності за порушення  його норм.

За результатами наради були підведені підсумки роботи та  надані відповідні доручення.