Нарада з питань надходження нотифікаційних повідомлень

DSC_08429 жовтня 2017 року  в приміщенні ГУ  ДПСС з ініціативи керівництва та  спеціалістів управління   фітосанітарної безпеки  відбулась виробнича нарада  з питань надходження нотифікаційних повідомлень. До участі у нараді були запрошені керівники лісогосподарських підприємств та суб’єкти господарювання , які здійснють реалізацію  деревини та лісопродукції . Під час наради з’ясовувались   причини надходження нотифікаційних повідомлень з Туреччини.

         З метою зменшення надходження нотифікацій у подальшому, було запропоновано  керівникам та представникам підприємств  під час завантаження лісопродукції та пиломатеріалів  обов’язково бути присутніми особисто, а  інспектору фітосанітарного контролю проводити  відеофіксацію процесу завантаження транспортного засобу. Відеофіксація  процесу – гарантія того , що інспектор проводить фітосанітарні процедури згідно чинного законодавства  , а експортована продукція  якісна та відповідає фітосанітарним вимогам країни Туреччина, –  зазначив  заступник начальника ГУ ДПСС в Житомирській області  Волківський І.А.

         Окрім того, на нараді  було  досягнуто домовленості щодо підготовки спільного  офіційного листа до Департаменту фітосанітарної безпеки  Держпродспоживслужби України  з приводу підготовки Департаментом  звернення до аналогічного департаменту Туреччини ,  стосовно  перегляду умов ввезення продукції , а саме після її термічної обробки.DSC_0857