Нарада за підсумками роботи за 7 місяців 2017 року та з нагоди професійного свята

DSC_028410 серпня 2017 року в приміщенні Житомирської обласної регіональної державної лабораторії ветеринарної медицини відбулася нарада за підсумками роботи  за 7 місяців 2017 року установ ветеринарної медицини, які входять до сфери  Головного управління Держпродспоживслужби в  Житомирській області, та  з нагоди професійного свята – Дня працівників ветеринарної медицини. В проведенні наради взяли участь спеціалісти управління безпечності харчових продуктів  ГУ ДПСС в Житомирській області та його територіальних управлінь,спеціалісти  районних державних лікарень та лабораторій вет.медицини. Крім того, до участі у нараді запрошені  перший заступник голови Житомирської  обласної ради  Крамаренко С.М., начальник управління агропромислового  розвитку Житомирської ОДА Кирилюк Р.М., декан факультету вет.медицини Житомирського національного агроекологічного університету Ревунець А.С.

       DSC_0338  Відкрив нараду заступник начальника Головного управління Держпродспоживслужби в Житомирській області Волківський І.А. До присутніх було доведено аналіз роботи управління безпечності харчових продуктів та ветеринарії та підрозділів територіальних управлінь за 7 місяців 2017 року. Визначались та обговорювались пріоритетні напрямки та завдання роботи управлінь на ІІІ-ІV квартали 2017 року.

         В заключній частині проведення наради  в.о. начальника управління безпечності харчових продуктів  та ветеринарії  Міщенко М.Д. оголосив наказ про нагородження  з нагоди «Дня працівників ветеринарної медицини» , відповідно  було нагороджено почесними грамотами , подяками та пам’ятними нагородами  працівників за сумлінну та плідну працю в галDSC_0355узі ветеринарної медицини.DSC_0346DSC_0352DSC_0394