Обговорення питань епізоотичної ситуації, контролю за дотриманням карантинних обмежень та пріоритетів Служби на 2021-й рік

Про небезпеку поширення високопатогенного грипу птиці територією України йшлося сьогодні під час чергової наради, яка відбулась в онлайн-режимі під головуванням Владислави Магалецької. У зв’язку зі спалахами, які були зафіксовані на території Київської, Миколаївської та Херсонської областей,- було наголошено на необхідності посилення контролю за птахогосподарствами та проведенні превентивної роботи серед приватного сектору з метою запобігання подальшого ускладнення епізоотичної ситуації.

Наразі ситуація  стабільна та контрольована : у вогнищах,зонах захисту та контролю з боку Держпродспоживслужби вжито відповідні заходи.

          Крім того, у ході наради йшлося про продовження контролю за дотриманням протиепідемічних вимог та карантинних обмежень на об’єктах нагляду задля недопущення стрімкого поширення гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2.

Також під час наради Владислава Магалецька представила учасникам  призначених заступників Голови Держпродспоживслужби – Анатолія Вовнюка, який очолить діджитал-напрямок Держпродспоживслужби в частині модернізації та автоматизації існуючих процесів та Андрія Лордкіпанідзе, який відповідатиме за напрямок фінансів.

На завершення було окреслено основні  та першочергові завдання на початок 2021 року, серед яких цифровізація окремих функцій Держпродспоживслужби.