Обговорення питань щодо організації харчування дітей Лугинської ОТГ

Сьогодні керівник та спеціалісти Лугинського районного управління Держпродспоживслужби спільно з представниками Лугинської ОТГ, керівниками навчально-виховних закладів провели  семінар-нараду, де обговорили питання організації належного харчування дітей.

          Пріоритетним  питанням  наради було запровадження та реалізація Регіональної цільової програми «Дітям Лугинщини – безпечне та якісне харчування», на меті  якої є забезпечення повноцінного, якісного та збалансованого харчування дітей у закладах дошкільної, загальної середньої освіти, постачання безпечних і якісних продуктів харчування та сировини, зміцнення матеріально-технічної бази харчоблоків шкільних та дошкільних закладів.
          У ході проведення на розгляд та обговорення присутніх виносились питання створення належних умов для організації безпечного та якісного харчування в закладах дошкільної та загальної середньої освіти Лугинської ОТГ, дотримання вимог щодо безпечності харчових продуктів, сировини, впровадження постійно діючих процедур, заснованих на принципах системи аналізу небезпечних факторів та контролю у критичних точках (НАССР).
          Також до присутніх доведено інформацію про наявність на ринку України фальсифікатів молочної продукції та наголошено про недопущення потрапляння даної продукції в заклади освіти.

          До того ж було розглянуто питання про стан захворюваності учнів  Лугинської ОТГ на грип та ГРВІ та прийняття рішення щодо закриття шкіл на карантин.