Обговорення питань щодо перевірок готовності пуктів тестувань до проведення ЗНО

Сьогодні в Головному управлінні Держпродспоживслужби в Житомирській області відбулась чергова нарада з керівниками районних та міського управлінь в  режимі ZOOM-конференції. Начальник Головного управління Олександр Шпита ознайомив учасників наради з ключовими питаннями, які напередодні обговорювались на селекторній нараді за участі  заступника Міністра розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України Сергія Глущенка, в.о.Міністра освіти і науки України Любомири Мандзій, головного державного санітарного лікаря України Віктора Ляшко та т.в.о. Голови Держпродспоживслужби   Ольги Шевченко. 

Зокрема, обговорили низку питань щодо забезпечення контролю спеціалістами Держпродспоживслужби за організацією  протиепідемічних заходів у пунктах проведення зовнішнього незалежного оцінювання Житомирської області.Так, спеціалісти районних та міського управлінь перевірятимуть готовність 51 пункту тестування до проведення першої сесії ЗНО, яка відбудеться 25 червня.

Враховуючи ускладення епідситуації із захворюваності на короновірусну хворобу COVID-19, особливу увагу було акцентовано на суттєвому посиленні контролю за дотриманням карантинних обмежень та протиепідемічних вимог суб’єктами господарювання,які здійснюють діяльність у сферах торгівлі  та громадського харчування в період карантинних обмежень.