Обговорення питань у сфері безпечності харчових продуктів та ветеринарної медицини

Сьогодні представники Головного управління Держпродспоживслужби в Житомирській області взяли участь у виробничій онлайн-нараді з обговоренням питань у сфері безпечності харчових продуктів та ветеринарної медицини під головуванням директора Департаменту безпечності харчових продуктів та ветеринарної медицини Державної служби України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів  Бориса Кобаля.

Зокрема, у ході наради розглянуто питання діючих заборон та обмежень щодо експорту м’яса  птиці в зв’язку з випадком захворювання на грип птиці у Миколаївській області.  Крім того, на обговорення виносились деякі питання щодо експорту ВРХ, ДРХ та м’яса яловичини до Республіки Казахстан в частині оформлення відповідних супровідних документів  (ф.1,2 – СНГ та Міжнародний сертифікат). Не оминули увагою питання недопущення  поширення коронавірусу серед популяцій норок.

На завершення учасникам наради було наголошено на необхідності проведення обов’язкового інспектування оператора потужності у випадку  внесення його до Реєстру експортерів та внесення змін.