Обговорення питань забрудення р.Гнилоп’ять

28 січня начальник управління державного нагляду за дотриманням санітарного законодавства ГУ ДПСС в Житомирській області Світлана Кончаківська з-поміж інших представників контролюючих органів та громадських організацій долучилася до засідання робочої групи , де обговорили питання забруднення каналізаційними стоками р. Гнилоп’ять в межах Бердичівського та Житомирського районів.

Так,члени робочої групи заслухали інформацію директора ТОВ «КЄС» про  виконання рішення попереднього засідання, зокрема , про вжиті підприємством заходи з вирішення зазначеної проблематики.  Як поінформовано членів робочої групи,-  наприкінці минулого року на підприємстві виконано значний обсяг робіт з реконструкції та модернізації очисних споруд: придбано та встановлено необхідне обладнання, закуплено матеріали та реагенти на загальну суму майже 2 млн грн. Проте, всі ці заходи лише частково вирішують проблему якості води, яка за окремими показникам  не відповідає санітарним нормам. 

На завершення робоча група надала відповідні доручення щодо  залучення до участі у наступному засіданні представників правоохоронних органів, з подальшим інформуванням про стан розслідування кримінального провадження, що стосується забруднення річки. Крім того, Бердичівська міська рада та керівництво ТОВ «КЕС» мають поінформувати  про джерела фінансування робіт з реконструкції очисних споруд.