Обговорено питання виконання повноважень в умовах запровадженого режиму надзвичайної ситуації

Сьогодні у Головному управлінні Держпродспоживслужби в Житомирській області в режимі on-line було проведено  конференцію  з керівниками районних управлінь та підпорядкованих  установ. На обговорення учасникам конференції  виносились питання організації роботи та виконання  покладених завдань в умовах режиму надзвичайної ситуації, що введено в Житомирській області від учора. Зокрема, йшлося про неухильне дотримання співробітниками заходів комплексної безпеки щодо запобігання інфікування коронавірусом COVID-19, вжиття організаційних, матеріально-технічних, фінансових, профілактичних заходів, спрямованих на запобігання поширення гострого респіраторного захворювання СOVID-19, спричиненого коронавірусом SARS-CoV-2.

Крім того, на обговорення виносились наступні питання :

– посилення контролю за якістю питної води ,станом водопостачання та якістю очистки каналізаційних стоків;

-залучення спеціалістів Держпродспоживслужби до участі у комісійних перевірках виконання обмежувальних заходів суб’єктами господарювання та вжиття заходів адміністративного впливу, у випадку порушення карантинних обмежень;

– моніторинг здійснення протиепідемічних заходів з дезінфекції транспортних засобів громадського користування та місць масового перебування людей.

На завершення конференції, було наголошено на продовженні проведення просвітницької роботи та інформування суспільства , зокрема, через засоби масової інформації.