Відомості про результати перевірок характеристик продукції за ІІІ-ій квартал 2016 року

Спеціалістами відділу ринкового та метрологічного нагляду ГУ Держпродспоживслужби в Житомирській області  у ІІІ – кварталі 2016 року здійснено 19 виїзних планових та 3 позапланових перевірки характеристик продукції.

Проведеними перевірками, у 16 суб’єктів господарювання встановлені порушення вимог чинного законодавства.39366613

Перевірки  здійснювались у суб’єктів господарювання, що займаються розповсюдженням продукції, а саме:

  • ігри та іграшки для дітей;
  • дитячий одяг та взуття;
  • прилади, що працюють на газоподібному паливі;
  • водогрійні котли, що працюють на рідкому чи газоподібному паливі.11

За ІІІ – квартал 2016 року, вартість перевіреної продукції становить –               157,5 тис. грн., вартість продукції, яка має порушення вимог НД – 71,4 тис.грн. Кількість перевіреної продукції в одиницях виміру за поточний період склала –   686 шт., кількість перевіреної продукції в одиницях виміру, що не відповідає встановленим вимогам – 269 шт.

По результатам проведених перевірок, за ІІІ – квартал 2016 року застосовано господарських штрафів на суму 95, 71 тис. грн., з них стягнуто 53,38 тис. грн.

 За  виявлені порушення, до суб’єктів господарювання застосовані фінансові санкції відповідно до статті 44 Закону України  «Про державний ринковий нагляд і контроль нехарчової продукції»:

  • за розповсюдження продукції, на якій відсутній знак
    відповідності,  – у розмірі від  150 до  250   неоподатковуваних мінімумів  доходів  громадян.
  • за введення в обіг продукції, яка не відповідає встановленим вимогам – у розмірі   від   500  до 1500  неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.