Оперативна інформація про спалах гострого гастроентероколіту, що виник серед учнів Житомирської міської гуманітарної гімназії №23 ім. М.Й. Очерета станом на 24.01.2017р.

Серед учнів Житомирської міської гуманітарної гімназії №23                ім. М.Й.Очерета зареєстровано спалах гострого гастроентероколіту. Станом на 24.01.2017р. захворіло 23 учня, четверо з них залишаються на стаціонарному лікуванні в інфекційних відділеннях Центральної дитячої міської лікарні та дитячої обласної лікарні з діагнозом «Гострий гастроентероколіт». Інші виписані з стаціонару в задовільному стані. Нових випадків за минулу добу не зареєстровано.

         З метою локалізації та ліквідації спалаху Держпродспоживслужба області та м.Житомира сумісно з міськрайонним відділом ДУ «Житомирський лабораторний центр МОЗ України» проводить комплекс протиепідемічних заходів. Для лабораторних досліджень в гімназії відібрано зразки харчових продуктів, питної води, взято гігієнічні змиви з об’єктів довкілля, обстежені контактні.  Проведена заключна дезінфекція в закладі, за контактними встановлено медичне спостереження.

        Протиепідемічні заходи та лабораторні дослідження у вогнищі тривають. Ситуація перебуває на контролі Головного управління Держпродспоживслужби в Житомирській області.