Підготовка до оздоровчої літньої кампанії 2020 року

3-го березня на запрошення директора департаменту праці, соціальної та сімейної політики Житомирської ОДА спеціаліст управління державного нагляду за дотриманням санітарного законодавства ГУ ДПСС в Житомирській області Людмила Гайдукевич долучилась до участі у спеціальній короткотривалій програмі «Організація відпочинку дітей», що відбулася у приміщенні Центру перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування,державних підприємств і установ. Захід орієнтований на керівників закладів відпочинку та оздоровлення дітей в Житомирській області, до участі у заняттях долучилися керівники департаментів, управлінь праці та соціального захисту населення райдержадміністрацій та міськвиконкомів.
Одне з ключових питань заходу – забезпечення належної організації оздоровлення та відпочинку дітей і підлітків, створення оптимальних умов для їх безпечного та ефективного перебування в закладах оздоровлення та відпочинку влітку 2020 року.
Представник Держпродспоживслужби поінформувала учасників програми з переліком законодавчих актів, які регламентують діяльність зазначених закладів. Зокрема, акцентувала увагу на проведенні першочергових заходів у закладах оздоровлення та відпочинку у ході підготовки їх до відкриття (проведення ревізії водопровідно-каналізаційної мережі, приведення стану харчоблоків до відповідності з вимогами діючого санітарного законодавства тощо, узгодження примірного двотижневого меню тощо).
Звернула увагу присутніх на важливості організації в закладах відпочинку та оздоровлення якісного та безпечного харчування та належного медичного забезпечення. На завершення Людмила Гайдукевич висловила готовність до співпраці та взаємодії в частині надання необхідної консультативної допомоги, та зазначила, що безпечний, змістовний, якісний відпочинок – це головний пріоритет оздоровчої літньої кампанії 2020 року.