Підведення підсумків у Черняхівському районі

14 лютого начальник Головного управління Олександр Шпита в рамках робочого візиту до Черняхівського району відвідав Черняхівську загально-освітню школу , у приміщенні якої було проведено підсумкову нараду за результатами роботи районного управління Держпродспоживслужби упродовж 2019 року. У підведенні підсумків взяли участь голова Черняхівської райдержадміністрації Олександр Дубенцов, заступник голови – Людмила Заворотнюк, заступник голови Черняхівської районної ради Володимир Троценко. У ході наради було заслухано звіти за основними показниками діяльності Черняхівського районного управління ГУ ДПСС в Житомирській області та Черняхівської районної державної лікарні ветеринарної медицини. Спільно з представниками органів державної влади визначено ряд пріоритетних завдань на поточний рік, узгоджено низку першочергових заходів, спрямованих на збереження стабільного епізоотичного, санітарно-епідемічного благополуччя Черняхівського району.
По завершенню підсумкової наради директор школи Галина Миколаївна гостинно запросила відвідати заклад, ознайомитися з численними досягненнями та здобутками, що дозволило набути статусу опорного навчального закладу Черняхівського району.
Як відмітив Олександр Шпита, – на сьогодні це сучасний навчальний заклад, який впевнено стартував у форматі Концепції «Нової української школи». У стінах школи формується якісний та змістовний освітній простір, створено комфортні умови для самореалізації та самовдосконалення всіх учасників навчально-виховного процесу. Зокрема, тут облаштовано ресурсну кімнату для інклюзивного навчання. Керівник Держпродспоживслужби висловив готовність до співпраці з представниками органів державної влади та освітянами району щодо реалізації державної політики у сфері забезпечення якісного та безпечного харчування дітей в навчальних закладах Черняхівського району.