Постановою Уряду скасовано мораторій на проведення планових заходів державного нагляду у сферах відповідальності Держпродспоживслужби

199660-4Постановою Кабінету Міністрів України від 18 грудня 2017 р. № 1104 затверджено перелік органів державного нагляду (контролю), на які не поширюється дія Закону України «Про тимчасові особливості здійснення заходів державного нагляду (контролю) у сфері господарської діяльності». Нагадаємо, що зазначеним Законом встановлено мораторій на проведення планових перевірок суб’єктів господарювання до 31.12.2018 року.

Основною метою скасування мораторію на перевірки окремими органами державної влади є забезпечення контролю за найбільш вразливими та ризикованими сферами суспільних відносин.

Зокрема, у постанові Кабінету Міністрів України зазначається, що під дію мораторію не підпадає діяльність Держпродспоживслужби та її територіальних органів у частині заходів із здійснення державного ветеринарно-санітарного контролю, державного нагляду (контролю) за дотриманням санітарного законодавства, безпечністю та окремими показниками якості харчових продуктів, дотриманням законодавства про захист прав споживачів, державного нагляду у сферах карантину та захисту рослин.

Планові заходи державного нагляду (контролю) відтепер здійснюватимуться посадовими особами Головного управління Держпродспоживслужби в Житомирській області відповідно до Закону України «Про основні засади державного нагляду (контролю) у сфері господарської діяльності».