Позачергові засідання комісій з питань ТЕБ та НС щодо протидії поширення коронавірусу

У Житомирській області  при районних адміністраціях та міських радах  проведено ряд  позачергових засідань  комісій з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій з обговоренням питань щодо запобігання поширення  захворювань, які викликає коронавірус СOVID-19.

До участі у засіданні комісій долучились керівники Коростишівського, Любарського, Лугинського та Новоград-Волинського районних управлінь ГУ ДПСС в Житомирській області.

Підставою для зібрання стало запровадження   протиепідемічних заходів та обмежень для запобігання поширення коронавірусу серед населення Житомирської області.

 Члени комісії обговорили  алгоритм дій при підозрі на гостре респіраторне захворювання, спричинене коронавірусом та стан готовності   закладів охорони здоров’я  у разі звернення хворих з підозрою на коронавірус. Зокрема, на обговорення виносились питання виділення коштів з районних та місцевих  бюджетів для придбання у достатній кількості засобів індивідуального захисту для працівників закладів охорони здоров’я, створення необхідного резерву дез.засобів та мед.препаратів тощо.

За результатами засідань були прийняті відповідні рішення :

– щодо  призупинення  освітнього процесу у закладах дошкільної,  загальної середньої, позашкільної та професійно-технічної освіти;

– щодо заборони проведення масових заходів на територіях зазначених вище районів;

-посилення превентивних заходів  шляхом інформування населення у ході санітарно-освітньої роботи