Привітання з нагоди професійного свята – Дня бухгалтера

16 липня в Україні відзначається День бухгалтера. Дата свята вибрана не випадково , адже цього дня в 1999 році був прийнятий Закон України «Про бухгалтерський облік та фінансову звітність в Україні». До 2004 року свято відзначалося федерацією аудиторів і бухгалтерів України неофіційно, що дозволило підняти престиж професії та змусило представників державної влади по-новому поглянути на фахівців, усвідомити, що бухгалтерський облік – це не тільки податкова звітність, а й основа для прийняття управлінських рішень. В результаті Указом Президента України № 662/2004 від 18.06.2004 16 липня було офіційно оголошено Днем бухгалтера.

Багато гарних слів можна сказати на адресу людей, які постійно зайняті складанням довідок, звітів, кошторисів, проведенням грошових операцій, в тому числі і видачі зарплат співробітникам. Ваша професія вимагає від кожного чесності ,сумлінності, відповідальності , об’єктивності та справжньої відданості своїй справі. 

Шановні колеги,прийміть найщиріші привітання з нагоди професійного свята!

Дозвольте висловити вам  вдячність за сумлінну та кропітку працю, від якої залежить  ефективний розвиток фінансово-господарської діяльності  управління, а рівень вашого професіоналізму визначається соціально-економічним  розвитком як нашого краю так і всієї держави.

Бажаємо вам успіхів та порозуміння, здоров’я, плідної співпраці, щастя і добра, сімейного затишку!fdc379c4905dd732c1e7663487943809