Протидія обігу нелегального пального

Сьогодні начальник Головного управління Держпродспоживслужби в Житомирській області Олександр Шпита взяв участь у черговому засіданні Центру з ліквідації нелегальної торгівлі нафтопродуктами, яке відбулось під головуванням першого  заступника голови Житомирської ОДА Володимира Федоренка.

У ході засідання обговорили результати спільних напрацювань у напрямку протидії нелегальному  обігу та роздрібній торгівлі пальним і нафтопродуктами на території області.

На сьогодні  в Житомирській області створеними робочими групами, до складу яких входили також представники Держпродспоживслужби,  здійснено перевірку 268 об’єктів, які здійснюють господарську діяльність з обігу та роздрібної торгівлі нафтопродуктами. За результатами проведених перевірок  :

припинено діяльність  25 АЗС;

складено складено 45 адміністративних протоколів ;

вилученого 254 т. пального, на суму – 6,4 млн грн;

нараховано штрафних та фінансових санкцій – 30,6 млн грн;

вилучено обладнання на суму – 4,9 млн грн.

Наразі триває робота з надання ліцензій АЗС, діяльність яких була припинена за результатами попередніх перевірок,- майже більше половини таких об’єктів вже отримали відповідні ліцензії.

Робота у зазначеному напрямку продовжується, адже  кінцевою метою є легалізація обігу нафтопродуктів у Житомирській області, що значно сприятиме соціально-економічному розвитку регіону.