Проведення планової перевірки у суб’єкта господарювання за видом продукції – електричне обладнання.

утюги ГУ Держпродспоживслужби в Житомирській області, доводить відому, що спеціалістами управління захисту споживачів здійснено виїзну планову перевірку характеристик продукції у одного із суб’єктів господарювання Житомирської області, за видом – електрообладнання, відповідно до вимог чинного законодавства.

        В ході проведення перевірки, встановлено, що  на електрообладнання не нанесено маркування знаком відповідності технічним регламентам. Окрім, того маркування та пакування продукції не містить інформацію про найменування та контактну поштову адресу виробника та імпортера, внаслідок чого порушено вимоги Технічного регламенту низьковольтного електричного обладнання, затвердженого постановою КМУ  від 16.12.2015 року № 1067 та Технічного регламенту з електромагнітної сумісності обладнання, затвердженого постановою КМУ  від 16.12.2015 року  № 1077.

          За результатами перевірки, до суб’єкта господарювання вжито обмежувальні (корегувальні) заходи, які суб’єктом господарювання виконано повністю та результативно у  термін передбачений діючим законодавством.

          За порушення  вимог   статті 44 Закону України «Про державний ринковий нагляд і контроль нехарчової продукції» до  суб’єкта  господарювання  застосовано штрафні санкції в розмірі  16,150 тис. гривень, які своєчасно сплачені господарюючим суб’єктом  у встановлений законодавством термін.