Проведення планової перевірки у суб’єкта господарювання за видом продукції – мийні засоби.

biluznaВідповідно до Секторального плану державного ринкового нагляду та плану здійснення перевірок з ринкового нагляду на   ІІІ – квартал 2017 року, спеціалістами відділу ринкового та метрологічного нагляду, в липні 2017 року здійснено планову перевірку у місті Малині у суб’єкта господарювання, що займається розповсюдженням продукції: мийних засобів, на відповідність вимогам Закону України «Про державний ринковий нагляд і контроль нехарчової продукції», Технічного регламенту мийних засобів, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 20.08.2008 року № 717, ПКМУ від 30.12.2015р.        № 1184 «Про затвердження форми, опису знака відповідності технічним регламентам, правил та умов його нанесення».
         У суб’єкта господарювання встановлено порушення вимог п.15 Технічного регламенту мийних засобів, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 20.08.2008 року    № 717 , а саме: на зовнішній  поверхні пакування та етикетці мийного засобу ТМ «САМА» не нанесено знак відповідності технічним регламентам.                                         .
         До суб’єкта господарювання вжито обмежувально (корегувальний) захід – обмеження надання продукції на ринку до усунення формальної невідповідності. Рішення суб’єктом господарювання у встановлений термін, виконано повністю та результативно.                                .
         Відповідно п.1 ч.3 ст. 44 Закону України «Про державний ринковий нагляд і контроль нехарчової продукції» до суб’єкта господарювання застосовано штрафну санкцію в розмірі – 2 550,00 гривень.