Проведення планової перевірки у суб’єкта господарювання за видом продукції – мийні засоби.

Відповідно до Секторального плану державного ринкового нагляду та плану здійснення перевірок з ринкового нагляду на ІІ – квартал 2017 року  спеціалістами відділу ринкового та метрологічного нагляду Управління захисту споживачів  здійснено виїзну планову перевірку у місті Житомирі у суб’єкта господарювання, що займається розповсюдженням продукції, а саме:

мийних засобів, на відповідність вимогам Закону України «Про державний ринковий нагляд і контроль нехарчової продукції», Технічного регламенту мийних засобів, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 20.08.2008 року № 717, ПКМУ від 30.12.2015р. № 1184 «Про затвердження форми, опису знака відповідності технічним регламентам, правил та умов його нанесення».

рис2 (2)Прис1 (2)роведеною перевіркою, встановлено порушення вимог чинного законодавства,  а саме:                                         .
– факти розповсюдження мийних засобів ТМ “Fasy& Good”, що не відповідають вимогам пункту  п.15 Технічного регламенту мийних засобів, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 20.08.2008 року № 717, на зовнішній  поверхні пакування та етикетці мийного засобу не нанесено знак відповідності технічним регламентам.                                                                                 

Перевірено продукції, яка не відповідає встановленим вимогам – в кількості 20 (двадцять) одиниць на загальну суму 578,00 грн.                                          .
До суб’єкта господарювання вжито обмежувально (корегувальний) захід – обмеження надання продукції на ринку до усунення формальної невідповідності. Про виконання даного рішення, органу державного ринкового нагляду, суб’єктом господарювання письмово надано повідомлення з підтверджуючими документами.

         Відповідно статті 44 Закону України «Про державний ринковий нагляд і контроль нехарчової продукції» до суб’єкта господарювання застосовано штрафну санкцію в розмірі – 2 550,00 гривень. Суму штрафу суб’єктом господарювання сплачено в повному обсязі до Державного бюджету.