Проведення позапланової перевірки у суб’єкта господарювання за видом продукції – іграшки-спінери.

spinnersЗа дорученням  Держпродспоживслужби, спеціалістами відділу ринкового та метрологічного нагляду, в липні 2017 року здійснено  позаплановий захід в місті Житомирі у суб’єкта господарювання, що займається розповсюдженням продукції: іграшок-спінерів, на відповідність вимогам Закону України «Про державний ринковий нагляд і контроль нехарчової продукції», Технічного регламенту безпечності іграшок, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 11.07.2013 року № 515.

Проведеною позаплановою перевіркою, встановлено порушення вимог пунктів 10,11,18,19,25,52 Технічного регламенту безпечності іграшок, затвердженого постановою КМУ від 11.07.2013р. № 515, а саме:                                          .
– факти розповсюдження дитячих іграшок (спінерів) на етикетці (ярлику) та пакуванні яких не нанесено знак відповідності технічним регламентам. Окрім того, відсутня супроводжувальна інформація  стосовно власного  найменування та адресних даних виробника та імпортера, що відповідає за введення іграшок (спінерів) в обіг на території України, відсутні інструкції до іграшки та інформація про безпечність.

За результатами ринкового нагляду, до суб’єкта господарювання вжито обмежувально (корегувальний) захід – обмеження надання продукції на ринку до усунення формальної невідповідності. Рішення суб’єктом господарювання у встановлений термін, виконано повністю та результативно.                                .
Відповідно статті 44 Закону України «Про державний ринковий нагляд і контроль нехарчової продукції» до суб’єкта господарювання застосовано штрафну санкцію в розмірі – 2 550,00 гривень.spiner2