Результати інспектування молокопереробних підприємств області

Інспекторами управління безпечності харчових продуктів та ветеринарної медицини ГУ ДПСС в Житомирській області спільно з спеціалістами районних управлінь упродовж вересня   проведено позапланові перевірки п’яти молокопереробних підприємств  розташованих на території  Житомирської області на предмет  дотримання операторами ринку вимог Закону України «Про основні принципи та вимоги до безпечності та якості харчових продуктів».

В ході проведених перевірок встановлено порушення операторами ринку вимог чинного законодавства у сфері безпечності харчових продуктів.

За результатами проведених інспектувань посадовими особами Держпродспоживслужби вжито заходи  адміністративного впливу : складено чотири протоколи та винесено три постанови про порушення законодавства про харчові продукти на загальну суму 148920 грн. Керівництву зазначених підприємств надано п’ять приписів з пропозиціями про усунення виявлених у процесі інспектування недоліків. Виконання пропозицій наданих приписів знаходиться  на контролі ГУ ДПСС в Житомирській області.