Результати лабораторних досліджень електричної кавомолки

1212Кава – унікальний напій, який кожна людина пробувала хоч раз у житті. Лише малий відсоток населення не вживає кави регулярно. Частіше для  приготування дійсно смачної і ароматної кави використовують кавові зерна, які розмелені безпосередньо перед приготуванням. Для помолу використовують такий прилад, як побутова електрична кавомолка, яка допомагає розмолоти зерна для приготування справжньої кави.

На виконання Закону України «Про державний ринковий нагляд і контроль нехарчової продукції» та секторального плану державного ринкового нагляду на 2018 рік, спеціалістами відділу ринкового та метрологічного нагляду управління захисту споживачів Головного управління Держпродспоживслужби в Житомирській області проведені перевірки характеристик продукції за видом: електричне та електронне обладнання.                                                                                                                                      

За результатами проведених планових заходів виявлено численні порушення при перевірці електричного обладнання. Окрім того, проведено   відбір зразків продукції, серед них відібрано кавомолку електричну  ТМ “AURORA” модель: AU 348. Відібраний зразок був направлений для проведення досліджень до ДП «Укрметртестстандарт». За результатами випробувань встановлено, що вищезазначена продукція не відповідає вимогам діючих державних стандартів та технічних регламентів.

На виконання вимог постанови КМУ від 31.10.2007 року  № 1279 із внесеними змінами згідно з постановою КМУ № 921 від 31.08.2011 року, суб’єктом господарювання відшкодовано витрати пов’язані з проведенням експертизи в  загальній сумі 9 162,00 грн.

Отже, враховуючи вище викладене, кожен споживач має дуже ретельно підходити до вибору побутових приладів, аби вберегти не тільки себе,  а й всю свою родину  від непередбачуваних ситуацій.