Результати позапланової перевірки за видом продукції: кабельна продукція

Новый рисунокВідповідно   доручення Держпродспоживслужби  України спеціалістами відділу ринкового та метрологічного нагляду  управління захисту споживачів ГУ ДПСС в Житомирській області проведено позапланову перевірку характеристик кабельної продукції на відповідність її вимогам Технічного  регламенту низьковольтного електричного обладнання, затвердженого постановою КМУ від 16.12.2015 року № 1067 у суб’єкта господарювання, який розповсюджує дану продукцію.

В ході проведення перевірки, встановлено, що на кабельній продукції, а саме: на маркуванні та пакуванні ненанесено знак відповідності технічним регламентам, внаслідок чого порушено вимоги п.28, п.42 Технічного регламентунизьковольтного електричного обладнання, затвердженого постановоюКМУвід 16.12.2015 року № 1067.

За результатами проведеної перевірки,до суб’єкта господарювання вжито обмежувально (корегувальні) західи – обмеження надання продукції на ринку до усунення формальної невідповідності, суб’єкту господарювання управлінням винесено постанови про виявлені порушення  вимог відповідно  до п. 1. ч. 3. статті 44 Закону України «Про державний ринковий нагляд  і контроль нехарчової продукції» на загальну суму 5 100 гривень.

Рішення у встановлений термін, виконані повністю та результативно