Робоча нарада з керівниками районних управлінь

Сьогодні  в Головному управлінні в онлайн-режимі відбулась робоча нарада з керівниками районних управлінь,  де обговорювались питання організації заходів контролю за дотриманням суб’єктами господарювання вимог протиепідемічного режиму та додаткових обмежень і заборон, передбачених карантином вихідного дня. У ході наради було проведено стислий аналіз здійснених упродовж 21-22 листопада перевірок (загалом спеціалістами Держпродспоживслужби у складі мобільних груп було проведено 1278 позапланових перевірок, зокрема, 151 у нічний час – на предмет дотримання заборони приймання відвідувачів у розважальних закладах та закладах громадського харчування).

Крім того,  йшлося про суттєве спрощення системи звітування про проведену роботу, разом з тим було наголошено на необхідності оперативного інформування у випадку виявлення грубих порушень або перешкоджання здійсненню заходів державного контролю на об’єктах нагляду. Також учасників наради було поінформовано про зміни в чинному законодавстві, а саме про внесення змін до ст.44³  КУпАП, які передбачають адміністративну відповідальність за перебування у громадських місцях без засобів індивідуального захисту.

На завершення наради були розглянуті питання виконання бюджетної програми з проведення моніторингових лабораторних та інструментальних досліджень, та стану запровадження і виконання місцевих програм «Дітям Житомирщини якісне та безпечне харчування».