Робота мобільних груп Романівського, Любарського та Лугинського районів.

Спеціалісти Романівського, Любарського та Лугинського районних управлінь Головного управління Держпродспоживслужби в Житомирській області у складі створених мобільних груп  продовжують  проводити комісійні рейди з метою перевірки діяльності суб’єктів господарювання щодо дотримання ними санітарно-протиепідемічних норм та виконання обмежень, що діють під час карантину. Зокрема, у Лугинському районі рейдовими перевірками вже охоплено 132 суб’єкта господарювання (аптеки, магазини, заклади громадського харчування, салони краси, АЗС, торгівля побутовими  товарами) на підконтрольній території. За результатами проведених рейдів спеціалістами Лугинського районного управління складено 8 протоколів про адмінправопорушення за ст.42 КУпАП.

Загалом на сьогодні спеціалістами районних та міського управлінь Держпродспоживслужби в складі створених комісій та мобільних груп здійснено 6691 перевірку суб’єктів господарювання щодо дотримання ними протиепідемічних та обмежувальних заходів, під час яких виявлено 829 порушень. Здійснено моніторинг по проведенню дезінфекції 1537 транспортних засобів, виявлено 4 порушення. За результатами перевірок керівникам закладів було направлено 241 припис та 1023  інформаційних листів з пропозиціями і попередженнями, складено 74 протоколи  про адмін.правопорушення за  ст.42 та 44-3 КУпАП.

Крім того, спеціалісти  продовжують проводити роз’яснювальну роботу серед населення щодо запобігання поширення гострого респіраторного захворювання COVID-19, спричиненого SARS-CoV-2.