Робота мобільних груп у Пулинському районі

Задля запобігання поширенню на території  району  гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2 та забезпечення санітарного та епідемічного благополуччя населення спеціалістами Пулинського районного управління ГУ ДПСС  в Житомирській області  суттєво посилено державний санітарно-епідеміологічний нагляд за дотриманням вимог санітарного законодавства суб?єктами господарювання .

У складі мобільних груп, куди окрім представників Держпродспоживслужби увійшли представники правоохоронних органів та органів місцевого самоврядування на постійній основі   проводяться  регулярні моніторингові перевірки щодо дотримання суб’єктами господарювання встановлених карантинних обмежень та протиепідемічних вимог.

Так, за період  з 11 грудня  по 18 грудня 2020 року мобільною бригадою  здійснено 40 перевірок в  закладах громадського харчування та  об’єктах торгівлі продовольчими товарами у Пулинському районі.

 За результатами перевірок порушення встановлено на 11 об’єктах, що складає  27,5% . Крім того, проведено 12  перевірок закладів  торгівлі  непродовольчими товарами, порушення встановлено на  4 об’єктах  ,  До порушників застосовувалися відповідні заходи реагування, складено 6 протоколів  за  статтею 42 Кодексу України про адміністративні правопорушення.

          Також було позапланово  обстежено  агропродовольчий кооперативний ринок на предмет дотримання протиепідемічних вимог, викладених у постанові головного державного санітарного лікаря України № 34 від 02.06.2020р. У ході рейдової перевірки було виявлено ряд порушень, здебільшого стосувалися  недотримання    соціальної дистанції, в зв’язку з чим   адміністрації ринку  направлено лист  з   рекомендаціями  щодо  усунення  недоліків.