Робота мобільної бригади Пулинського району

Задля запобігання стрімкого поширення  території  області  гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2 та забезпечення санітарного та епідемічного благополуччя населення спеціалістами районних та міського управлінь Головного  управління   Держпродспоживслужби  в Житомирській області  здійснюється  посилений державний санітарно-епідеміологічний нагляд за дотриманням вимог санітарного законодавства суб¢єктами господарювання.

У складі мобільних груп, до яких окрім спеціалістів Держпродспоживслужби залучаються представники місцевих органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування , представники Національної поліції  України  проводяться  регулярні моніторингові перевірки дотримання суб’єктами господарювання встановлених вимог до функціонування в умовах адаптивного карантину, а саме стосовно дотримання режиму носіння захисних масок, соціальної дистанції та здійснення визначених протиепідемічних заходів в закладах громадського харчування, на об’єктах торгівлі продовольчими та непродовольчими товарами, ринках тощо.

Так, упродовж минулого тижня спеціалістами Пулинського районного управління ГУ   ДПСС  в Житомирській області   здійснено 45 перевірок в  закладах громадського харчування та  об’єктах торгівлі продовольчими товарами. За результатами перевірок порушення встановлено на 12 об’єктах , що становить 26 % від загальної кількості . Крім того, проведено 22 перевірки закладів  торгівлі  непродовольчими товарами, порушення встановлено на 3 об’єктах. До порушників застосовувалися відповідні заходи реагування: складено 4 протоколи про адміністративні правопорушення  за  статтею 42 КУпАП.

  28 січня було проведено  позапланове  обстеження агропродовольчого   кооперативного ринку,  порушень протиепідемічного режиму не виявлено.

Наразі робота у зазначеному напрямку триває, дію адаптивного карантину продовжено до 28 лютого 2021 року.