Розпочався перший етап запуску системи дистанційного навчання фахівців Держпродспоживслужби

DSC_1264-230 січня 2018 року спеціалісти Головного управління Держпродспоживслужби в Житомирській області прийняли участь в підготовчому етапі запуску дистанційного навчання для спеціалістів Держпродспоживслужби, який відбувся в м.Києві на базі Навчально-наукового інституту післядипломної освіти Національного університету біоресурсів і природокористування України.

Семінар-навчання був організований Сектором організації професійного навчання Держпродспоживслужби спільно з проектом ЄС «Вдосконалення системи контролю безпечності харчових продуктів в Україні» та присвячений організації професійного навчання та впровадження модуля «Організаційна структура» програми дистанційного навчання в Держпродспоживслужбі. Участь у ньому взяло майже 50 представників територіальних органів Держпродспоживслужби.

Відкрив семінар Голова Держпродспоживслужби Володимир Лапа. Він зазначив, що саме людський капітал відіграє основну роль у будь-якій справі. І кожен спеціаліст має бути зацікавлений у постійному підвищенні своєї кваліфікації, щоб бути в курсі сучасних тенденцій та викликів – як законодавчих, так і фахових.

DSC_1269«Кваліфіковані спеціалісти – це запорука успіху. І наша мета – напрацювати ефективну IT-платформу з корисним та якісним контентом, яка дасть можливість дистанційно проходити навчання. Здобуті знання будуть перевірятися та підкріплюватимуться дипломами про підвищення кваліфікації установленого зразка. У цьому контексті ведеться робота з рядом вищих навчальних закладів, закладів післядипломної освіти, які надають освітні послуги з підвищення кваліфікації, щодо налагодження тісної співпраці з Держпродспоживслужбою», – наголосив Володимир Лапа.

Крім того, за його словами, ведеться робота із міжнародними партнерами щодо залучення відповідних експертів, які будуть наповнювати навчальні модулі.

Володимир Лапа відповів на запитання представників Головних управлінь щодо політики центрального апарату Держпродспоживслужби у відношенні програми 1С та впровадження системи електронного документообігу.

983d1103-f9be-4428-93e8-9d86a3a78ae6?mg_1830На семінарі були присутні експерти ЄС Мина Баро, Зоран Станкович та Ігор Сердюк. Вони продемонстрували спеціалістам Держпродспоживслужби процес заповнення організаційно-штатної структури в системі дистанційного навчання і як працювати з системою надалі.

Систему дистанційного навчання придбано за кошти ЄС і налаштовано відповідно до потреб Держпродспоживслужби.