Роз’яснювальна робота щодо організації належного харчування дітей в освітніх закладах Любарщини

12 лютого  за ініціативи керівництва Любарського районного управління Головного управління Держпродспоживслужби в Житомирській області у приміщенні Любарської школи мистецтв, за сприяння начальника відділу освіти , молоді та спорту Любарської селищної ради відбулась спільна нарада з  керівниками,  кухарями,  медичними  працівниками  загальноосвітніх та дошкільних навчальних  закладів  Любарської селищної ради. Захід орієнтований на вирішення актуальних питань щодо організації безпечного та якісного харчування дітей . Представники Любарського районного управління  Держпродспоживслужби  надали роз’яснення вимог  Закону України «Про основні принципи та вимоги до безпечності та якості харчових продуктів» в частині обігу харчових продуктів.   Було зосереджено увагу відповідальних осіб за постачання та  організацію харчування  в  навчальних  закладах району на необхідності неухильного дотримання вимог чинного законодавства у сфері безпечності харчових продуктів та недопущення порушень санітарно-епідемічного на санітарно-гігієнічного режимів у зазначених закладах.

    Обговорили також програми-передумови для  впровадження системи НАССР ,   необхідність забезпечення належної матеріально-технічної бази,   аналіз небезпек і здійснення контролю над усіма етапами  приготування страв, починаючи від приймання продуктів на склад і до моменту подачі готової страви.

    Проаналізували основні види  порушень вимог чинного законодавства, які найчастіше реєструються у шкільних і дошкільних закладах, та спільно визначили шляхи їх усунення.

.