Семінар на тему “Імплементація вимог законодавства ЄС, яким регулюється захист тварин під час перевезення”

З 25 по 26 жовтня 2016 року спеціалісти управління безпечності харчових продуктів та ветеринарії Головного управління Держпродспоживслужби в Житомирській області  взяли участь у семінарі  на тему “Імплементація  вимог законодавства ЄС, яким регулюється захист тварин під час транспортування” в рамках проекту Twinning  “Допомога в застосуванні  СФС (санітарних та фітосанітарних) заходів у рамках Угоди про асоціацію між Україною та Європейським Союзом  “Безпека  харчових продуктів”

Представляв проект постійний радник проекту Twinning  “Безпечність харчових продуктів” Петрас Мачюльскіс. Захід проходив у м.Київ на базі Державного науково-дослідного інституту  з лабораторної діагностики та ветеринарно-санітарної експертизи.

Метою тренінгу було вивчення  практичних аспектів імплементації законодавства ЄС про захист тварин під час транспортування.

В ході семінару було представлено ряд презентацій щодо підходу ЄС до  питань благополуччя тварин. Детально розглянуто статті Регламенту ЄС № 1/2005, що розповсюджується на транспортування живих  хребетних тварин на території Європейської Спільноти.