Семінар на тему «Вимоги чинного законодавства щодо якості та забезпечення єдності вимірювань при зберіганні і реалізації нафтопродуктів на підприємствах із зберігання та оптової реалізації нафтопродуктів і при здійсненні роздрібної торгівлі»

IMG_277321.10.2016 року  в приміщенні  Державного підприємства «Житомирський науково-виробничий  центр стандартизації, метрології та сертифікації» відбувся семінар на тему «Вимоги чинного законодавства щодо якості та забезпечення єдності вимірювань при зберіганні і реалізації нафтопродуктів на підприємствах із зберігання та оптової реалізації нафтопродуктів і при здійсненні роздрібної торгівлі». На семінар були запрошені керівники та представники підприємств Житомирщини , які здійснюють   зберігання та реалізацію  нафтопродуктів  (АЗС ,АГНКС).

 В  семінарі взяли участь представники Головного управління Держпродспоживслужби в Житомирській області : головний спеціаліст відділу контролю у сферах захисту споживачів, реклами, антитютюнового законодавства управління захисту споживачів Моргалюк А.І., головний спеціаліст відділу ринкового та метрологічного нагляду управління захисту споживачів Рудакова О.М. IMG_2776

Під час проведення семінару розглядались питання щодо  дотримання вимог чинного законодавства при здійсненні реалізації пального.

Як зазначила у своєму виступі Моргалюк А.І.  незадовільна якість нафтопродуктів, що реалізуються на багатьох АЗС набула статус проблеми загальнодержавного значення. В зв’язку з цим, було наголошено на необхідності наявності паспортів якості і сертифікатів відповідності для всіх партій нафтопродуктів, що надходитимуть на заправні станції і в місця зберігання, а також результатів лабораторних досліджень якості нафтопродуктів, що проводяться компаніями – виробниками. Крім того, суб’єкт господарювання, що здійснює продаж нафтопродуктів, зобов’язаний своєчасно подати споживачеві необхідну, доступну, достовірну та своєчасну інформацію про нафтопродукти,зокрема, через  облаштовані куточки споживачів.

Окрему увагу було приділено питанню правових вимог здійснення планових та позапланових заходів з державного нагляду за суб’єктами господарювання, які реалізують та зберігають нафтопродукти .

В ході доповіді були надані відповіді на численні запитання учасників семінару та наголошено на готовності фахівців Головного управління Держпродспоживслужби в Житомирській області до співпраці з керівниками  та представниками підприємств з реалізації (зберігання) нафтопродуктів в частині надання  консультативної допомоги тощо.

Після доповідей фахівців тривали обговорення актуальних питань, підведення підсумків.