Семінар-навчання у сфері фітосанітарної безпеки

DSCN90687 липня 2019 року у Головному управлінні Держпродспоживслужби у Житомирській області відбувся семінар-навчання на тему «Проведення заходів державного нагляду (контролю) у сферах карантину  та захисту рослин,насінництва та розсадництва,охорони прав на сорти щодо дотримання вимог при складанні уніфікованих актів». До участі у семінар-нараді  були запрошені спеціалісти відділу карантину рослин, відділу контролю за обігом засобів захисту рослин ,відділу фітосанітарних заходів на державному кордоні, відділу прогнозування, фітосанітарної діагностики та аналізу ризиків, відділу насінництва та розсадництва управління фітосанітарної безпеки.

У ході проведення заходу було проаналізовано результати діяльності управління упродовж І-шого півріччя, визначені пріоритетні завдання на ІІІ-ій квартал 2019 року.Зокрема, обговорювались питання планування заходів державного нагляду на 2020 рік з урахуванням вимог чинного законодавства.

Детально розглядалися питання особливостей здійснення заходів державного контролю у різних  сферах  фітосанітарної безпеки, учасники семінару вивчали вимоги законодавства ,зміни у формах уніфікованих актів тощо .

Крім питань фахового характеру , учасники семінару вивчали  питання користування системи електронного документообігу «Megapolis» та вимоги антикорупційного законодавства у частині правил етичної поведінки для держслужбовців.

На заверщення заходу тривали обговорення проблемних питань та можливі шляхи їх вирішення.DSCN9078DSCN9081DSCN9083DSCN9084DSCN9087