Семінар в Новоград-Волинському районі

DSC_032517 травня 2017 року на базі ДП «Новоград-Волинське досвідне лісомисливське господарство» проведено семінар у рамках Проекту технічної допомоги : Підвищення обізнаності про африканську чуму свиней в Україні.

      Проводив семінар – національний медіа-експерт FAO (Продовольча сільськогосподарська організація Об’єднаних націй)  Олександр Рєвнівцев, запрошені фахівці управління Держпродспоживслужби в Новоград-Волинському районі, районної державної лікарні ветмедицини, міжрайонної державної лабораторії ветмедицини, ветеринарні фахівці сільськогосподарських підприємств, представники лісомисливських господарств  ( громадських мисливських організацій) Новоград-Волинського, Ємільчинського, Пулинського  районів.

     DSC_0328Доповідач в своїй презентації розповів про епізоотичну ситуацію з АЧС,що склалася в Україні, збитки які понесли господарства та прогноз експертів FAO   щодо втрати в секторі свинарства.        Розповів про шляхи передачі збудника АЧС,   про затвердження  «Інструкції з профілактики та боротьби з АЧС». Зокрема, детальніше зупинився на питаннях біозахисту при полюванні на дикого кабана. Наприкінці заходу тривали обговорення, доповідач  відповів на численні запитання фахівців ветеринарної медицини та представників мисливських товариств.