Щодо стану пляжів області

6088_53a326dcc369b0a49ce5f3c31755952aНа території  Житомирської області функціонує 4 офіційних пляжі :  2  в м.Житомирі  – «Дитячий» та «Дорослий»  КП «Парк культури та відпочинку ім..Ю.Гагаріна»  , по одному міському пляжу  в м.Коростені  та Новоград-Волинському.

         Протягом оздоровчого сезону постійно здійснювався моніторинг за якістю річкової води. В  зв’язку з незадовільною якістю води в річках в зоні пляжів  мм.Коростень та Новоград-Волинський , функціонування даних міських пляжів в поточному році  не було погоджено Держпродспоживслужбою області.

         З настанням спеки якість річкової води погіршилася. За результатми лабораторних досліджень річкової води від 03.08.2017 р., проведених  ДУ «Житомирський обласний лабораторний центр МОЗ України» встановлено невідповідність якості річкової води гігієнічним вимогам і на обох пляжах міста Житомира. В зв’язку з виявленими відхиленнями Житомирським міським управлінням Головного управління Держпродспоживслужби в Житомирській області надано припис адміністрації  КП «Парк культури та відпочинку ім..Ю.Гагаріна» про заборону купання на пляжах та інформування населення щодо ситуації,що склалася.З даного питання проінформовано Житомирського міського голову. Ситуація знаходиться під контролем Держпродспоживслужби .

         Головне управління Держпродспоживслужби в Житомирській області рекомендує населенню утримуватись від купання у вказаних місцях відпочинку до покращення показників якості річкової води.